چاپ کارت ویزیت

نمونه کارت ویزیت سالنامه پرتو

 

 

 

یکي از مهم ترين و آسانترين راه هاي معرفي حرفه و يا مشخصات فردي ارائه کارت ويزيت است  و به همين دليل جنس کارت ويزيت، ضخامت کارت ويزيت و همچنين طراحي کارت ويزيــت از اهميت بسيار بالايي برخوردار است

و حتي برخي بر اين باورند که کارت ويزيت نشان دهنده شخصيت و کلاس شغلي شخص ارائه دهنده مي باشد، به همين منظور چاپ پرتو با ارائه کاملترين مجموعه انواع کارت ويزيت مي کوشد تا رضايت کامل شما مشتريان گرامي را جلب نمايد.

 

 

 

 

 

طراحی کارت ویزیت


چاپ کارت ویزیت، یکی از خدمات رایج و ضروری است که چاپخانه ها برای متقاضیان خود ارائه می دهند. چاپ کارت ویزیت از اموری است که به صنف و تجارت خاصی اختصاص ندارد و هر کسی در هر فعالیتی می تواند از مزایای داشـتن کارت ویزیت بهرۀ وافر ببرد. کارت ویزیت سریع ترین، مختصر ترین و مفید ترین شیوۀ معرفی یک فعالیت تجاری و اشخاص به مشتریان و بازار هدف است. در واقع کارت ویزیت مانند یک شناسنامه عمل می کند.

کارت ویزیت همان کارت هویت شماست، با این تفاوت که بُعد حرفه ای و فعالیت تجاری شما را برجسته می کند. چاپ کارت ویزیت می تواند به منظور معرفی یک سازمان یا شرکت تجاری باشد. می تواند برای معرفی یک فروشگاه موفق طراحی شود، و یا می تواند شخصی تر باشد و از شما به عنوان یک پزشک، مهندس، هنرمند و ... تصویری ارزنده به مخاطبتان ارائه دهد.

کارت ویزیت پل ارتباطی مداوم

 
چاپ کارت ویزیت می تواند در کنار خدمات دیگری مانند چاپ کاتالوگ یا بروشور، چاپ ست اداری، چاپ تراکت و چاپ پوستر کاربرد تبلیغاتی داشته باشد. اگر به کارت ویِزیت بهعنون یک المان تبلیغاتی بنگریم، می توان آن را مؤثرترین شیوۀ تبلیغ دانست. 

کـارت ویزیت، کارتی کوچک است که معرف حرفه و تخصص شماست و در وهلۀ اول یک پل ارتباطی بین شما و مخاطبتان به شمار می آید. همزمان با معرفـی شما، به خاطر ویژگی هایی که دارد می تواند در تبلیغ خدمات شما به صورت کارآمد و ماندگار عمل کند. همین الان نگاهی به کیف پول خود بیندازید و ببینید چند کارت ویزیت را داخل آن حمل می کنید؟ مسلماً هر کیف پولی حاوی چندین کارت ویزیت است که شما آن ها را برای مراجعات بعدی حفظ و نگهداری می کنید.

 

 بنابراین با طراحی و چاپ کارت ویزیت شما اولین برخورد خود با مخاطب را به گونه ای رقم می زنید که مستمر است وهـویت کاری شما را به صورت تثبیت شده، به گروه هدفتان انتقال می دهد. کارت ویزیت راه و روشی آسان برای جذب مخاطب و مشتری است.

 

شما در هر جایی که باشید، حتی در شرایطی که فرصت زمانی کافی برای معرفی خود و تخصص خود ندارید،اگر کارت ویزیتتان همراهتان باشد،نگرانی ندارید؛ چرا که شما از پیش برایچنین لحظاتی تدبیر لازم را اندیشیده اید. کارت ویزیت را از جیبتان در بیاورید، به مخاطب بدهید و بروید. باقی کارها و بازاریابی و تبلیغ را کارت ویزیت انجام خواهد داد.

 

چاپ کارت ویزیت به منظور بازاریابی


چاپ کارت ویزیت همچون هر نوع دیگر چاپی، مثل کاتالوگ، بروشور، تراکت و ... باید از طراحی و چاپ تخصصی برخوردار باشد. از عوامل بی بدیل موفقیت در عالم تجارت، تبلیغات مناسب و اصولی است. یکی از راه های تبلیغات مؤثر هم استفاده از تبلیغات چاپی است. 

اما اینکه این تبلیغات چگونه طراحی و چاپ شوند، امری است که در صورت سهل انگاری و سپردن آن به هر چاپخانه و طراح نابلدی نه تنها برای شما سودی در بر ندارد که نتیجۀ عکس هم در پی دارد و وجهۀ شما را زیر سؤال می برد. در طراحی و چاپ کارت ویزیت به یک سری نکات باید توجه داشت که مهم ترین آن تصمیم شما در انتـخاب طراح و چاپخانۀ مناسب است.

 

 

 

1 3 2

چگونگی طراح و چاپ کارت ویزیت

 

 

چاپ کارت ویزیت باید با توجه به زمینۀ تخصصی شما، نیاز و پیام شما، با در نظر گرفتن بازار هدفتان طراحی و چاپ گردد. رنگبندی کارت ویزیت از اهمیت ویژه ای برخوردار است. جلوۀ بصری کارت ویزیت فاکتـور اساسی است، چـون چگونـه به نظر آمدن کارت ویزیت در جذب مخاطب و تمایلش به نگهداری آن، که در نهایت منجر به خرید خواهد شد، نقش دارد. 

 

در عین حال در طراحی کارت ویزیت سادگی را از خاطر دور نسازید. ساده اما شیک و دارای پرستیژ همراه با مشاورۀ گروه تخصصی طراحی، شما را به هدفتان نزدیک می سازد. تأثیر اولیۀ کارت ویزیت در واقع کلیدی است که می تواند شما را به جلو پیــش براند و درهای موفقیت را برایتان باز کند. پس در طراحی کارت ویزیت نهایت دقت و حوصله را به خرج دهید.

 

 

انواع چاپی کارت ویزیت

 

 

چاپ کارت ویزیت در نمونه های متنوعی صـورت می گیرد که ما آن ها را برای شما معرفی می کنیم. کارت ویزیت در نوع لمینت مات، لمینت براق، کتان و کتان گلاسه، برای کارت 2 ساعته؛ چاپ کارت ویزیت لمینت شیشه ای مات (جدید)؛ چاپ کارت ویزیت لمینت شیشه ای براق (جدید)؛ چاپ کارت ویزیت طرح چرم (جدید)؛ چاپ کارت ویزیت

لمینت برجسته در 2 سایز (جدید)؛ چاپ کارت ویزیت سلفون مات برجسته (جدید)؛ چاپ کارت ویزیت سوسماری؛ چاپ کارت ویزیت سلفون براق؛ چاپ کارت ویزیت سلفون مات؛ چاپ کارت ویزیت کتان 300 و 350 گرم؛ کارت ویزیت لمینت براق؛ کارت ویزیت لمینت مات؛ چاپ کارت ویزیت pvc ؛ کارت ویزیت pvc شیشه ای؛ کارت ویزیت سه بعدی (با 4 افکت)؛ چاپ لیبل و چاپ کارت ویزیت سلفون مات برجسته (جدید). همان طور که مشخص است هر کدام از نمونه های نامبرده شده، جنس ویژه ای دارند و سلیقه، نیاز، زمینۀ کاری و میزان هزینه ای که مشتری در نظر دارد در انتخاب نمونۀ مناسب تأثیر گذار است.

  

 

چاپ فوری کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت در انواع متنوعی انجام می شود که شما با مشورت با چاپخانه های مجرب و دارای پیشینه می توانید در انتخاب و تصمیم گیری خود، راهنمایی و کمک بگیرید. در حالت کلی و روند معمولی طراحی و چاپ کارت ویزیت حدود 10 تا 15 روز کاری زمان می برد.

اگر شما در شرایطی قرار داشته باشید که این مدت برایتان زمان طولانی باشد و بخواهید در زمان کوتاهی کارت ویزیت خود را تحویل بگیرید، می توانید ازمزایای چاپ فوری بهره بگیرید.چاپ فوری امکانی است که با دستگاه ها و چاپگرهای مخصوص عملیات چاپی اورژانسی را با کیفیت خوب انجام می دهد.

 

 

 هر چند حجم کاری چاپخانه های مطرح و مجرب، زیاد است و هر روزه با تقاضاها و سفارشات متعددی مواجه هستند، اما تجربه و تخصص در کنار داشتن دستگاه های مجهز و پیشرفته باعث می شود که برای مواقع اضطراری خدمات چاپ فوری را با بهترین کیفیت ارائه نمایند.

گام نخست شما در چاپ کارت ویزیت، انتخاب چاپخانۀ مناسب است. چاپ کارت ویزیت نخستین پل ارتباطی شما با مخاطب است. کارت ویزیت نسبت به دیگر انواع چاپی چون کاتالوگ، تراکت و پوستر و ... بیشتر بعد هویتی و وجهۀ کاری شما را در بر می گیرد. کارت ویزیت تأثیر اولیه و ماندگاری دارد در طراحی و چاپ آن نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید؛ با انتخاب چاپخانۀ مناسب.

 

 

 

 

انواع کارت ويزيت هاي مجتمع چاپ و تبلیغات سالنامه پرتو عبارتند از:  

 

 

 

<< کارت ویزیت های جدید مجموعه پرتو پرینت >>

 

 

 

چاپ کارت ویزیت لمینت شیشه ای مات (جدید)


چاپ کارت ویزیت لمینت شیشه ای براق (جدید)


چاپ کارت ویزیت طرح چرم (جدید)


چاپ کارت ویزیت لمینت مات برجسته در 2 سایز (جدید)


چاپ کارت ویزیت سلفون مات برجسته (جدید)


چاپ کارت ویزیت سوسماری


چاپ کارت ویزیت گلاسه


premium mobile phone screen mockup template 53876 76478 1چاپ کارت ویزیت سلفون براق


چاپ کارت ویزیت سلفون مات


چاپ کارت ویزیت کتان 300 و 350 گرم


چاپ کارت ویزیت لمینت براق


چاپ کارت ویزیت لمینت مات


چاپ کارت ویزیت PVC


کارت ویزیت pvc شیشه ای


چاپ کارت ویزیت سه بعدی (4 افکت)


چاپ لیبل سایز کارت ویزیت


چاپ کارت ویزیت سلفون مات برجسته (جدید)

 

 
Scroll to Top