دسته: مقالات

تقویم رومیزی 1404 | تقویم تبلیغاتی | تقویم ارزان | سفارش تقویم

تقویم 1404 لحظه تحویل سال

 

 

سررسید 1403 تقویم 1403

 

لحظه تحویل سال یکهزار و چهارصد و چهار ساعت دوازده و 31 دقیقه ظهر روز پنج شنبه 30 اسفند 1403 شمسی، برابر با 20 مارس (مارچ) 2025 میلادی و 19 رمضان 1446 قمری. 

تقویم 1404 در انواع مختلف طبق سلایق متفاوت توسط مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو تولید می شود. مجموعه پرتو به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان تقویم رومیزی 1404 و سررسید 1404 در ایران با بیش از 20 سال سابقه آماده همکاری با تمامی همکاران در عرصه چاپ و تبلیغات، همچنین تمامی شرکت ها و بیزینس های مختلف می باشد. در ادامه توضیحاتی درباره ی تقویم 1404 و نحوه ی تولید و سفارش تقویم 1404 بیان می شود.

 

تقویم 1404

 

تقویم 1404 تولید مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو در هر ماه شامل صفحات رویی و پشت می شود. در صفحات رویی تقویم لیست کامل روزهای یک ماه به همراه تعطیلات و مناسبت ها به صورت کاملا خوانا مشخص شده است. در صفحات پشتی نیز لیست روزهای کامل یک ماه همراه با روزهای تعطیل و بدون مناسبت های تقویم (نمایی خلاصه تر نسبت به صفحات رویی) چاپ شده است.

 

فرآیند تولید تقویم رومیزی 404

 

برای تولید تقویم 1404 پس از تعیین موضوع و مراحل طراحی و انتخاب بین اتود های انجام گرفته، بازبینی و رفع ایرادات هر مدل تقویم برای چند مرحله صورت میگیرد تا میزان احتمال خطا نیز به صفر برسد.

قدم بعدی شروع مراحل چاپ و خدمات پس از چاپ با توجه به مدل تقویم است. همچنین مراحل چاپ و ساخت پایه ی تقویم ها نیز انجام می پذیرد.

مرحله نهایی تولید نیز به پانچ و فنر تقویم ختم می شود که پس از آن تقویم 1404 برای شروع عکاسی و ساخت کاتالوگ نهایی آماده می شود.

 

روش سفارش تقویم 1404

 

برای سفارش تقویم 1404 می توانید به صورت حضوری به آدرس دفتر مرکزی مجموعه پرتو مراجعه فرمایید و یا پس از دانلود کاتالوگ محصولات و انتخاب مدل مورد نظر از طریق تماس تلفنی و یا راه های ارتباطی آنلاین نظیر تلگرام، واتساپ و... سفارش خود را ثبت نمایید.

چنانچه موفق به دانلود کاتالوگ 1404 نشدید می توانید از طریق واتساپ و تلگرام درخواست نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت خدمت شما ارسال نمایند.

یا برای خرید می توانید به فروشگاه اینترنتی پرتو بای (فروشگاه آنلاین سالنامه پرتو) مراجعه و خرید خود را به صورت غیر حضوری و در اسرع وقت دریافت کنید.

 

تقویم عمده 1404

 

با توجه به این که مجموعه چاپ و تبلیغات پرتو یکی از تولید کننده های اصلی تقویم و سررسید در ایران می باشد سفارش دهندگان محترم می توانند سفارش تقویم عمده 1404 را با خیال راحت در سراسر ایران به صورت کامل و حتی با چاپ طلاکوب و یا لیزر تحویل بگیرند.

همچنین می توانید سفارشات تقویم و سررسید و هدایای تبلیغاتی خود را به صورت اختصاصی از مجموعه پرتو درخواست کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد سفارشات اختصاصی اینجا کلیک کنید.

 

انواع تقویم 1404

 

انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی

 

هرساله تولیدات مجموعه چاپ و تبلیغات پرتو به گونه ای است که طیف وسیعی از سلایق و بودجه های تبلیغاتی را در بر می گیرد. فروش تقویم 1404 نیز از تقویم ارزان تا تقویم لاکچری و مدیریتی را شامل می شود. جهت مشاهده کاتالوگ مجموعه لطفا به قسمت دانلود کاتالوگ مراجعه کنید.

 

تقویم رومیزی تبلیغاتی 1404

 

تمام تولیدات تقویم مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو به صورت رومیزی می باشند. تقویم های رومیزی نیز به دو دسته هفتگی و ماهیانه تقسیم می شوند. تقویم های رومیزی ماهیانه به این صورت است که صفحات هر کدام شامل یک ماه از سال می باشند و پشت هر صفحه نمایی خلاصه تر چاپ گردیده است.

تقویم های رومیزی هفتگی به این صورت است که صفحات هر کدام شامل یک هفته هستند و کاغذ هایی برای یادداشت نیز درون آن ها تعبیه می شوند.

در تمامی مدل های تقویم رومیزی صفحات تقویم بر روی پایه ای به کمک فنر تعبیه شده اند و تفاوت آن ها در موضوع هر تقویم، عکس ها، ابعاد و جنس کاغذ و مقوا می باشد.

 

تقویم دیواری 1404

 

تقویم های دیواری 1404 می توانند در چند نوع بسته به این که در هر صفحه چه تعداد روزی چاپ شود متفاوت باشند.

به عبارتی تقویم دیواری می تواند کل ماه های سال در یک صفحه باشد، هر ماه در یک صفحه باشد، هر فصل در یک صفحه باشد.

مجموعه چاپ و تبلیغات پرتو از نیمه ی دوم سال پذیرش سفارشات تقویم دیواری اختصاصی را آغاز می نماید ولی بهتر است بدانید که تقویم دیواری به صورت عمومی جزء تولیدات چاپ پرتو نمی باشد.

 

تقویم ارزان 1404
 

تقویم تبلیغاتی ارزان 1404 در مدل های متنوعی عرضه می گردد. قطعا با توجه به علایق و یا استراتژی تبلیغات برای بعضی از کسب و کار ها می تواند تاثیرگذاری مطلوبی داشته باشد. برای دستیابی به مدل های بیشتر تقویم ارزان می توانید با مجموعه چاپ و تبلیغات پرتو در تماس باشید.

 

تقویم لاکچری 1404
 

تقویم لاکچری 1404 دارای انواع مختلفی است که می تواند تاثیرگذاری بسیار زیادی نیز در مخاطبان هدف ایجاد نماید. برای دیدن مدل های بیشتر از تقویم لاکچری 1404 به صورت حضوری و یا آنلاین از طریق واتساپ و تلگرام می توانید اقدام نمایید.

 

سفارش تقویم تبلیغاتی رومیزی 1404
 

تقویم تبلیغاتی 1404 به دو صورت تقویم اختصاصی 1404 و تقویم عمومی 1404 به همراه چاپ طلاکوب، نقره کوب و مشکی کوب قابل سفارش می باشد. توضیحاتی در مورد هر کدام در ادامه آمده است:

 

• تقویم اختصاصی 1404 چیست؟

 

تقویم اختصاصی 1404، تقویمی است که به صورت کلی با سلیقه ی سفارش دهنده چاپ می گردد و می تواند در تمامی صفحات عکس ها و توضیحاتی در مورد همان کسب و کار ذکر شود. حداقل تعداد برای سفارش تقویم اختصاصی 500 عدد می باشد.

بهترین زمان برای سفارش تقویم اختصاصی 1404 پاییز 1403 می باشد تا با آرامش خاطر و قبل از بالا رفتن ترافیک کاری مجموعه پرتو تقویم اختصاصی 1404 در سریع ترین زمان تحویل گردد. از جمله مزایای سفارش زود هنگام این است که مدت زمان عرضه ی تقویم به مخاطبان نیز مطلوب است.

 

• تقویم عمومی 1404 با چاپ طلاکوب

 

تقویم عمومی 1404 با چاپ طلاکوب نسبت به سفارش اختصاصی تقویم 1404 هزینه ی کمتری در بر می گیرد. به این صورت که یکی از مدل های چاپ شده و آماده مجموعه پرتو انتخاب شده و طرحی به دلخواه برای چاپ طلاکوب روی پایه ی تقویم ارائه می گردد. در این روش صفحات و پایه تقویم بدون هیچ تغییری برای چاپ طلاکوب بر روی پایه تقویم آماده می شوند.

چاپ طلاکوب می تواند شامل اطلاعاتی مانند لوگوی برند، شعار تبلیغاتی، اطلاعات تماس و آدرس، آدرس سایت و صفحات مجازی و... باشد. در این روش هیچ گونه محدودیتی از لحاظ تعداد سفارش اعمال نمی شود.

 

مزایای تبلیغات با تقویم رومیزی1404
 

تقویم های تبلیغاتی 1404 گزینه ای بسیار مناسب در بین هدایای تبلیغاتی می باشد که تاثیرگذاری بسیار بالایی در شناساندن و معرفی بیشتر کسب و کار ها به همراه دارند.

در نظر داشته باشید که تقویم های رومیزی به مدت یک سال بر روی میز مخاطبان قرار می گیرند و علاوه بر خود مخاطبان، تمامی افرادی که به صورت حضوری با آن ها در ارتباط هستند را نیز تحت تاثیر خود قرار می دهند.

اهداف تبلیغات با تقویم سال نو

افزایش اعتبار کسب و کارها

بازدهی تبلیغات در مدت زمان بیشتر (یک سال)

نمایان بودن برای تعداد افراد بیشتر

به دلیل مناسب بودن قیمت تقویم تعداد آن برای عرضه به مخاطبان می تواند بیشتر باشد

 

قیمت تقویم تبلیغاتی 1404

 

تقویم رومیزی 1403 سفارش تقویم تبلیغاتی

 

قیمت تقویم 1404 با توجه به مدل های آن ها (تفاوت جنس کاغذ و مقوا، جنس پایه تقویم، برش) می تواند متفاوت باشد. معمولا تقویم ها دارای طیف قیمت از کم به زیاد هستند که بتوانند پاسخگوی نیاز اکثر افراد باشند.

بهتر است برای اطلاع از تمامی قیمت ها با مجموعه چاپ و تبلیغات پرتو (تلفنی و یا آنلاین) در تماس باشید.

 

نتیجه گیری
 

تقویم 1404 رومیزی با تیراژ بالا در مدل های متنوع توسط مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو با بیش از 20 سال سابقه در این زمینه تولید می شود. تقویم رومیزی تبلیغاتی تا یکسال می تواند بازدهی تبلیغاتی داشته باشد.

تقویم رومیزی می تواند به صورت معمولی سفارش داده شود و بعد در قسمت پایه تقویم، تبلیغات طلاکوب شود و یا از ابتدا به صورت اختصاصی طبق سلایق و عکس های انتخاب شده توسط سفارش دهنده تقویم اختصاصی 1404 تولید شود.

قیمت تقویم های رومیزی نیز بستگی به جنس و مدل آن ها تفاوت دارد. تقویم رومیزی چوبی ، تقویم رومیزی فانتزی، تقویم اداری در چاپ سررسید و تقویم انجام می شود.

 

بهتر است برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان جهت خرید در زمینه سفارش تقویم رومیزی 1404 از راه های ارتباطی آنلاین (واتساپ و تلگرام) شماره همراه 09126887680 ، تماس با خطوط 03136633395 – 03136637531 و یا مراجعه حضوری به آدرس اصفهان، خیابان آپادانا اول، کوی باغ بهشت (کوچه شماره 17)، پلاک 21 انتخاب خود را نهایی کنید.

 

 
Scroll to Top