دسته: مقالات

مراحل تولید تقویم رومیزی 1404

چه مدل از تقویم رومیزی 1404 را انتخاب کنیم؟

 

عکس های تقویم 1402 گل

 

 

اینکه شما چه نوع و چه مدل تقویم رومیزی برای کسب و کار خود انتخاب می کنید می تواند نقش مهمی در بخش بازاریابی و تبلیغات شرکت شما داشته باشد. زیرا هدیه دادن تقویم رومیزی از متداول ترین هدایای تبلیغاتی به حساب می آید و شما می توانید با استفاده از این موقعیت فوق العاده در راستای هدف خود یعنی

شناخته شدن برند و محبوبیت کسب و کار خود جهت تولید تقویم رومیزی سال 1404 اقدام کنید.

 

 

استقبال کسب و کارهای مختلف از این مدل هدیه تبلیغاتی باعث شده است محصولات متنوعی از آن تولید و در بازار عرضه گردد. انواع مختلف تقویم های رومیزی می توان به تقویم رومیزی سلفونی، تقویم رومیزی چوبی ، تقویم رومیزی های گالینگور ، تقویم رومیزی فانتزی و عروسکی

تقویم های اداری و رسمی تقویم رومیزی های یادداشت دار و کشیده (زیر دست منشی) و ... نام برد. در ادامه این مبحث با مراحل تولید تقویم رومیزی سال 1404 آشنا خواهید شد.

 

 

 

تقویم رومیزی ایران 1401

 

تقویم 1404

تقویم رومیزی تبلیغاتی چیست؟

تقویم رومیزی دارای یک جدول می باشد که در آن تاریخ میلادی و شمسی چاپ گردیده است.

در قسمت پایین صفحه نیز اطلاعاتی در رابطه با تعدادی از مناسبت ها بیان شده است.

 

انواع تقویم رومیزی

 

تقویم های رومیزی مدل های متنوعی دارند و در جنس های مختلفی نیز به چاپ می رسند که گزینش و سفارش هر کدام از این تقویم ها به میزان بودجه و سلیقه مشتری بستگی مستقیمی دارد.

همچنین تقویم رومیزی در تعداد صفحات با یکدیگر تفاوت دارند، برای مثال تقویم رومیزی 7 صفحه و یا 12 صفحه وجود دارد.

همچنین یکی از ویژگی هایی که در تقویم های رومیزی حائز اهمیت می باشد، عمومی یا اختصاصی بودن آنها است. سوالی که ممکن است اینجا برای شما پیش بیاید این است که منظور از عمومی و اختصاصی بودن تقویم چیست؟ که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

 

 

تقویم های رومیزی در دسته بندی های زیر قرار می گیرد:

1. از نظر متفاوت بودن جنس پایه تقویم رومیزی از جمله پایه سلفونی، پایه چوبی ، پایه گالینگور ، پایه های شیشه ای ، پایه های مقوایی ، پایه های فلکسی یا شیشه ای

2. از نظر طرح های صفحات. منظور از این مورد این است که شما پایه ها و جنس مشابهی از تقویم را مشاهده می کنید ولی در واقع طرح های داخلی و موضوعات کاملا با هم متفاوت هستند.

همچنین در برخی از آنها پایه سلفون و در بعضی دیگر پایه گالینگور استفاده شده است.

 

تقویم رومیزی عمومی

 

معمولا این تقویم برای سایر کسب و کارها مورد استفاده قرار می گیرد و طرح های مختلفی بر روی آنها طراحی و چاپ شده است. به عنوان مثال تقویم با طرح گل و یا طرح ماشین و یا طرح فصل ها که تمام این نوع تقویم ها قابل انتخاب و سفارش دادن می باشد.

 

تقویم رومیزی اختصاصی

 

تقویم اختصاصی یک تفاوت اساسی با تقویم های طرح عمومی دارند و آن هم این موضوع است که کسب و کار مورد نظر می خواهد تصاویری که به انتخاب خودش است و نمایی از شرکت و یا محصولاتش می باشد را بر روی تقویم طراحی کند. در این حالت عکس ها و آرم شرکت به صورت اختصاصی بر روی تقویم رومیزی طراحی می گردد که فقط متعلق

به همان شرکت است و محصولات و برند تجاری همان شرکت را به صورت واضح تبلیغ می نماید. جالب است بدانید با توجه به نوع تبلیغ تقویم رومیزی و نتیجه مثبتی که در طول سالیان سال در کسب و کارها به همراه داشته است، امروزه به عنوان یکی از هدایای تبلیغاتی تاثیر گذار و متنوع شناخته شده است.

به صراحت می توان گفت: بهترین هدیه تبلیغاتی که در ایام نزدیک به عید می تواند لبخند رضایت را بر لبان مشتریان بنشاند، تقویم رومیزی است.

اگر شما هم در کسب و کارتان به دنبال تبلیغی هستید که در طول 365 روز سال در جلوی نگاه مشتریانتان باشد، تقویم رومیزی یک گزینه ایده ال است.

 

مراحل تولید تقویم رومیزی 1404

طراحی و آماده سازی قالب تقویم 1404

در این مرحله تولید کننده های حرفه ای تقویم به طراحی و ایده پردازی برای قالب سایز و مدل تقویم رومیزی می پردازند. اگر شما در ابتدای راه تولید تقویم های رومیزی هستید می توانید از قالب های آماده استفاده کنید که استاندارد های مهم در آن رعایت شده است. اما اگر تولید کننده

نیستید و نیاز به طراحی یک تقویم اختصاصی برای کسب و کار خود دارید کافی است از کارشناسان ماهر و طراحان حرفه ای در این زمینه کمک بخواهید تا سفارشات اختصاصی خود را با ایده شخصی به صورت حرفه ای به مرحله انجام برسانید.

 

چاپ جلو و پشت صفحات

شما می توانید در هر برگه از تقویم دو طرح انتخابی متفاوت را به چاپ برسانید. بر روی برگه جدول زمانی تقویم و یک طرح و یا عکس متناسب با جدول که معمولا هر ماه را جداگانه نمایش می دهد و بر پشت برگه می توانید لوگو، اطلاعات محصول و خدماتی که ارائه می دهید و همچنین تصاویر جذاب دیگر را اضافه کنید.

شخصی سازی قالب تقویم رومیزی

 

تقویم گل و مرغ داخلی صفحات

اساسا معنای طراحی قالب یکی از اصلی ترین و مهمترین قسمت طراحی تقویم های رومیزی است چرا که طراحی یک قالب متناسب با حرفه شغل و بازاریابی راه رسیدن به هدف را هموار می سازد. معمولا طراحی هر تقویم رومیزی برای شرکت های مختلف با برند مخصوص آن شرکت و محتوا و تولیدات و حتی عکاسی صنعتی از خدمات شرکت شکل می گیرد.

اما تولید کنندگان حرفه ای تقویم های رومیزی در اواخر هر سال و بعد از مشخص شدن مناسبت ها توسط موسسه ژئوفیزیک مرکز تهران اقدام به طراحی و تولید تقویم های رومیزی با محتواهایی متناسب با هر شغل و حرفه ای می کنند که قابلیت شخصی سازی نیز دارند.

بنا به هزینه ای که برای شخصی سازی تقویم های رومیزی مد نظر دارید می توانید از شخصی سازی اقتصادی یعنی استفاده از چاپ طلاکوب ، نقره کوب ، قرمزکوب ، مشکی کوب بر روی تقویم رومیزی برای درج لوگو خود روی پایه تقویم رومیزی استفاده کنید و یا از لیزر پلاک های فلزی چسب دار برای چسباندن بر روی تقویم های رومیزی خود استفاده کنید.

شما می توانید برای تقویم رومیزی های خود از اطلاعات متنوعی استفاده کنید چه در مورد محصولات و خدمات مورد ارائه در سازمان و یا شرکت شما و چه در مورد تفریحات و مسائل غیر مرتبط و طبق سلیقه شخص شما بنا به تصمیم و هدف نهایی شما از تولید تقویم رومیزی 1404 و عرضه آن به بازار متفاوت است.

 گل پشت

چک کردن طرح تقویم رومیزی

بعد از پایان طراحی تقویم رومیزی خود باید طراحی و مناسبت های اضافه شده به تقویم و اطلاعات متفرقه وارد شده در مورد مسائل مربوط به اختصصی کردن تقویم رومیزی را چک کنید و بعد از تائید به تولید کننده بسپارید تا با دستگاه های چاپ مخصوص طرح مورد نیاز شما را با رنگ و طرح دلخواه چاپ کنند.

انتخاب جنس تقویم رومیزی (کاغذ و پایه)

قبل از چاپ تقویم رومیزی جنس پایه (چوبی ، سلفونی، گالینگور و... ) را بنا به طراحی انجام شده انتخاب کنید و توجه داشته باشید انتخاب جنس کاغذ چاپی تقویم رومیزی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که مشتری شما که هدیه ای به عنوان تقویم رومیزی از شما تحویل می گیرد حداقل تا یک سال استفاده می کند و در صورت جنس بد پایه و یا صفحات بی کیفیت هدیه شما ارزش چندانی ندارد ، همیشه کیفیت را در مرحله اول در نظر بگیرید.

انتخاب پایه تقویم رومیزی

تقویم های رومیزی می توانند بر روی پایه های مختلفی نصب شوند شما می توانید انواع مختلفی از پایه ها رو بنا به نوع بازاریابی و تبلیغات سالیانه خود انتخاب کنید انواع پایه تقویم رومیزی اعم از تقویم رومیزی چوبی ، گالینگور ، سلفونی ، فلکسی ، شیشه ای و انواع پایه های مختلف می تواند ساخته شوند مرسوم ترین پایه تقویم رومیزی تقویم رومیزی سلفونی با جنس سخت است چرا که این پایه تقویم علاوه بر محکم بودن قابلیت اختصاصی شدت بالایی دارد و در انواع طرح ها و رنگ های گوناگون قابل تولید است.

فنر اتصال تقویم رومیزی

بهترین نوع فنر برای تقویم رومیزی بنا بر تجارب به دست آمده استفاده از فنر دوبل در تولید تقویم رومیزی می باشد. معمولا این مدل از فنر زنی در تقویم رومیزی طرفدار بیشتری دارند و همچنین استحکام و ظاهر آراسته ای به تقویم شما می دهد.

 تقویم رومیزی مدیریتی 1401 سورمه ای

اضافه کردن یک جعبه اختصاصی به تقویم 1404

شما می توانید برای تقویم های رومیزی آماده شده خود جعبه های اختصاصی تهیه کنید. این مدل جعبه ها به تقویم هدیه شما نمای بهتری می دهد و شکیل تر و با ظاهری آراسته تر به نظر می آید.

جعبه های تقویم رومیزی بنا به سایز تقویم می تواند از جنس مقوایی و یا پارچه ای باشد معمولا اگر جعبه ای برای تقویم رومیزی در نظر گرفته شود به صورت مقوایی است و اگر تصمیم به کاور پارچه ای باشد می توان از بگ شاپ ها و ساک دستی های تبلیغاتی پارچه ای نیز استفاده کرد.

 

 

سالنامه پرتو یکی از بزرگترین تولید کننده و عرضه کننده تقویم های رومیزی آماده و قابل شخصی سازی در ایران، حرفه خود را از سال 1374 آغاز و هم اکنون فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت انواع تقویم های رومیزی و سالنامه و سررسید ارائه خدمات طراحی کاتالوگ لوگو و موشن

گرافیک ، طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی و هم چنین انواع چاپ افست ادامه می دهد کلیه امور چاپ و تبلیغات و فروش تقویم رومیزی و سررسید تولید هدایای تبلیغاتی ،ست های مدیریتی و ... در تخصص مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو می باشد.


منبع: partoprint.com


Scroll to Top