خدمات چاپی

سالنامه پرتو با سالها تجربه و صدها نمونه کار درخشان در بورس چاپ و کاغذ کشور ، آماده همکاری با مشتریان گرامی از آغاز تا انتهای مراحل چاپ می باشد. ما از ابتدا تا انتها در کنار شما خواهیم بود تا بهترین خدمات را با توجه به بودجه مورد نظر شما ارائه دهیم.انتخاب مناسب ترین روش چاپ و راه حل های موثر در جهت کاهش هزینه، و بالا رفتن کیفیت به مشتریان گرامی نشان داده می شود و در اجرای آن همگام با مشتریان خواهیم بود . هدف ما ایجاد همکاری بلند مدت با مشتریان ، رضایتمندی از خدمات چاپ، می باشد. نمونه کارهای اجرا شده در این مجموعه سندی بر اثبات کار ما می باشد.

کلیه مراحل چاپ از ابتدا تا انتها به ما بسپارید.


چاپخانه سالنامه پرتو با مجهز بودن به جدیدترین دستگاه های روز قادر به انجام کلیه امور چاپی (افست) طراحی لیتوگرافی و مراحل پس ازچاپ، می باشد . پرتو پرینت خود را متعهد می داند خدمات خود را با کیفیت بالا ، بسته بندی مناسب سرعت و قیمت مناسب ، با بروزترین راهکارها به دست مشتریان خود به کلیه نقاط کشور برساند. سالنامه پرتو با همکاری با کمپانی های مطرح داخلی و خارجی هم اکنون آماده ارائه خدمات چاپی با کیفیت برتر ، متفاوت ، بدون واسطه ، در کوتاه ترین زمان و رقابتی ترین قیمت به سازمان ها ، موسسات ، شرکتها ، اشخاص و غیره می باشد . سالنامه پرتو به منظور تسهیل در انجام طراحی و چاپ کلیه امور خود را بصورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان با تضمین کیفیت ارائه می دهد .

مزایای سفارش به سالنامه پرتو


 • خدمات پیش از چاپ (تهیه فیلم و زینک دیجیتال) حرفه ای
 • استفاده از کاغذ مرغوب و با کیفیت
 • چاپ با کیفیت بالا ، بصورت اختصاصی
 • چاپ افست
 • قیمت مناسب
 • تحویل در حداکثر 72 ساعت
 • سفارش بدون نیاز به مراجعه حضوری
 • بسته بندی مناسب و ارسال به تمام نقاط کشور

سالنامه پرتو مجموعه تمام خدمت چاپ و طراحی تبلیغاتی


سالنامه پرتو با بیش از 20 سال سابقه و تخصص در یک از برند های معتبر در این صنعت می باشد، حیطه اصلی و تخصصی این مجموعه تمام خدمت طراحی و چاپ می باشد ، ( قیمت مناسب ، کیفیت چاپ اختصاصی و سرعت تحویل سفارش ) از اصول اولیه این مجموعه می باشد، چاپ انواع : بروشور تبلیغاتی و سه لت، دولت آکاردونی با انواع برش خاص و خط تا، چاپ کاتالوگ صنعتی و تبلیغاتی در سایز های A4، A5، خشتی و ... در گرماژهای مختلف ، چاپ پوستر های تبلیغاتی بزرگ گلاسه در سایز 50 در 70 و 35 در 50 ، چاپ فولدر A4 و پوشه های تبلیغاتی با قالب خاص ، تراکت فوری تبلیغاتی گلاسه 48 ساعته ، چاپ پاکت نامه ملخی ، چاپ ست اداری و اوراق اداری ، چاپ فاکتوررسمی ، فاکتور فروش کاربن دار ، چاپ سربرگ و کارت ویزیت بصورت یک پکیج تخفیف دار، با قیمت چاپ افست مناسب ، سایر خدمات : سربرگ اداری , شرکتی ، یادداشت ، پاکت نامه ، A4 ، ملخی , اوراق اداری، ست اداری ، دفترچه یادداشت , لیبل پشت چسب دار ، انواع ساک دستی تبلیغاتی و شاپینگ بگ کاغذی ، جعبه ، چاپ طلاکوب، انواع کارت دعوت ، پستال و بیزنس کارت به صورت افست بخشی دیگر از خدمات مجموعه بزرگ ما می باشد، سفارشات چاپ در این مجموعه دارای گارانتی رنگ چاپ می باشد.

طراحي، چاپ و ساخت انواع پاکت

تلاش ما در مجتمع چاپ و تبلیغات پرتو این بوده که با تجربه ترین چاپچی ها و پاکت سازان را گرد هم آوریم تا بتوانیم رضایت کامل شما مشتریان گرامی را بطور کامل جلب کنیم.

 • چاپ و ساخت پاکت های خاص
 • چاپ و ساخت پاکت A3
 • چاپ و ساخت پاکت A4
 • چاپ و ساخت پاکت A5
 • چاپ و ساخت پاکت نامه (ملخی) (11*22)

 

 

چاپ پاکت و اعتبار بخشی به مکاتبات رسمی

چاپ پاکت یکی از مهم ترین مواردی است که در چاپ ست های اداری باید به دقت و ظرافت در خصوص آن تصمیم گیری نمود. چاپ پاکت از این جهت دارای اهمیت است که می تواند به مراودات میان شرکت ها و سازمان ها و حتی اشخاص حقیقی ارزش و اعتبار ویژه ای ببخشد. طراحی پاکت با استفاده از رنگ های سازمانی و لوگو و شعارهایی که معرف ماهیت شرکت باشند می توانند ارزش و اعتبار بالایی به مکاتبات ببخشند.

 

طراحی جذاب برای چاپ پاکت

برای اینکه چاپ پاکت بتواند سازمان را به اهداف خود برساند باید در خصوص طراحی آن نکات مهمی را مورد توجه قرارداد. طراحی باید خلاقانه و جذاب باشد. طرح های مورد استفاده برای چاپ پاکت باید به دور از شلوغی و پیچیدگی باشد و تا حد زیادی ساده و مناسب هر کسب و کاری باشد. استفاده از رنگ ها مناسب در طراحی و پس زمینه پاکت می تواند جلوه مناسبی به طرح ببخشد. طراحی باید بر اساس اندازه های استاندارد صورت بگیرد تا کیفیت محصول نهایی پس از چاپ پاکت قابل قبول باشد.

 

برای این که طراحی قابل قبولی برای چاپ پاکت داشته باشیم لازم است برخی از نکات زیر مورد توجه قرار گیرد:

 • اولین و مهم ترین کار پس از انجام طراحی بررسی مجدد اطلاعات درج شده روی پاکت است. عدم وجود غلط های چاپی و صحت اطلاعات تماس درج شده بر روی پاکت به صورت دقیق باید بررسی گردد.
 • جایگاه لوگو، شعار ها و موارد مورد نظر مربوط به طراحی باید به درستی تعیین گردد. توجه به نظم و جایگاه هر یک از این موارد می تواند طرحی جذاب و چشم گیر را برای چاپ پاکت ایجاد نماید.
 • فونت های مورد استفاده در طراحی پاکت نامه باید کاملا خوانا بوده متناسب با طرح های انتخابی شما باشد. سایز معمول برای فونت مورد استفاده در چاپ پاکت سایز بین 9 تا 12 است.
 • همان طور که اشاره شد رنگ بندی در چاپ پاکت اهمیت بالایی دارد و باید آن را با توجه شناخت از رنگ ها و همچنین رنگ های سازمانی شرکت انتخاب نمود. بهترین روش برای داشتن کار با کیفیت مشورت با چاپخانه در خصوص چاپ پاکت و رنگ های مورد استفاده در طراحی است. ممکن است برخی از رنگ های موجود در طراحی در زمان چاپ محدودیت هایی را ایجاد نموده و یا موجب تحمیل هزینه های بالاتری به شما گردد.

 

سایز های استاندارد برای چاپ پاکت

کاغذهای استانداردی برای مکاتبات اداری وجود دارد و بر همین اساس سایز های چاپ پاکت هم از اندازه های استاندارد تبعیت می کند. برای چاپ پاکت می توان از اندازه های استاندارد کاغذ A4، A5 و A6 استفاده نمود. یکی از انواع اندازه برای چاپ پاکت، سایز ملخی است. اندازه پاکت ملخی 11*22 سانتی متر بوده و برای نامه های اداری استفاده های فراوانی دارد.

به طور کلی می توان انواع پاکت را به صورت زیر طبقه بندی نمود:

 • پاکت ها بزرگ برای ارسال اسناد A4 که از تا خوردن اسناد جلوگیری می نماید.
 • پاکت های ملخی که به آن ها پاکت پالتویی نیز گفته می شود برای ارسال اسناد با ابعاد A4 که 3 تا خورده باشند. در این نوع پاکت در روی طول پاکت قرار گرفته است و به عنوان پاکت نامه معمولی نیز شناخته می شوند.
 • پاکت های A5 که می تواند اسناد A5 را در آن ها بدون تا خوردگی ارسال نمود. اسناد با سایز A4 با دو تا می تواند در این پاکت ها قرار گیرد.
 • پاکت های پالتویی که درب آن ها روی عرض قرار می گیرد. این پاکت ها نیز برای ارسال اسناد با ابعاد A4 که 3 تا خورده باشند مناسب خواهند بود.

 

چاپ پاکت بر روی انواع کاغذ

همانند سایر ملزومات چاپی اداری، چاپ پاکت نیز بر روی کاغذ های مختلفی انجام می شود. چاپ پاکت بر روی کاغذ تحریر 80 گرمی برای طرح های معمولی و یا استفاده از کاغذ گلاسه با گرماژ بالاتر برای طرح های اختصاصی مورد استفاده قرار می گیرد. در خصوص چاپ پاکت و به طور کلی چاپ ملزومات اداری کیفیت کاغذ اهمیت بالایی دارد زیرا در نتیجه نهایی کار اثرگذار خواهد بود. از طرفی علاوه بر کیفیت انتخاب نوع کاغذ ارتباط مستقیمی با هزینه های مربوط به چاپ پاکت دارد. اما باید در نظر داشته باشید صرف هزینه های اولیه بیشتر برای داشتن محصول با کیفیت تر امری کاملا منطقی است.

 

اهمیت کیفیت چاپ در چاپ پاکت

علاوه بر همه موارد ذکر شده کیفیت چاپ و انتخاب یک چاپخانه معتبر نیز در فرایند چاپ پاکت باید مورد توجه قرار گیرد. بررسی در خصوص انتخاب یک چاپخانه که علاوه بر کیفیت مناسب قیمت اقتصادی داشته باشد باید از همان ابتدای کار مورد توجه قرار گیرد. چاپ پاکت می تواند از طریق چاپ فوری یا دیجیتال و همچنین به صورت چاپ افست انجام شود که بسته به نیاز مشتریان و مدت زمانی که در اختیار دارند توسط چاپخانه ها انجام می شود. در صورتی که به جای چاپ رنگی از چاپ سیاه و سفید استفاده نمایید از لحاظ هزینه صرفه جویی قابل توجهی در قیمت چاپ پاکت خواهید داشت.

 

انواع خدمات تکمیلی برای چاپ پاکت

بر اساس نیاز مشتریان برخی از چاپخانه ها خدماتی را به شکل خدمات تکمیلی به مشتریان ارائه می دهند. به عنوان مثال در برخی از طرح ها هدف ایجاد یک لوگوی برجسته بر روی پاکت است. این موضوع در چاپ پاکت معمولی مورد استفاده قرار نمی گیرد و بر اساس درخواست مشتریان به صورت خدماتی اضافی تلقی می گردد. همچنین چاپ پاکت بر اساس طرح های خاصی که نیاز به برش زدن ها غیر عادی داشته باشد که معمولا برش های خاص بر روی درب پاکت لحاظ می گردد. برخی از طراحی ها برای چاپ پاکت دارای رنگ های خاصی مانند رنگ طلایی یا نقره ای هستند که می توانند به صورت نقره کوب یا طلا کوب چاپ شوند. نوع دیگری از خدمات تکمیلی چاپ برای چاپ پاکت که توسط چاپخانه ها ارائه می گردد چاپ پاک هایی با درب چسب دار است. این نوع پاکت ها نیز دارای طرفداران زیادی هستند.
Scroll to Top