خدمات طراحی

طراحی گرافیک 

 

 

گرافیک، طرح زدن و به تصویر کشیدن مفاهیم و محتوا است. طرح‌های گرافیکی ،مفاهیم و محتوا را با سرعت بالاتر و به شیوه‌ ای جذاب و اثرگذار روایت می‌کنند.

امروزه ، طراحی گرافیکی جز جدایی‌ ناپذیری از ساخت برند یک سازمان یا کسب‌ و‌کار و فضای اداری و کاری مربوط به آن است.

تیم خلاق،توانمند و با تجربه طراحی گرافیک، ما در سالنامه پرتو ، از صفر تا صد در کنار سازمان شما قرارمی‌گیرد، تا در خلق روایتی اثرگذار از شما به شیوه‌ ای نو، جذاب، بصری و خلاقانه شما را یاری کنند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی لوگو سازمانی

 

طراحی هویت بصری سازمان

رنگ‌هایی که معرف یک سازمان هستند اولین چیزی است که در نگاه اول توجه مخاطب را به خود جلب می‌کند. آنچه انسجام و یکپارچگی یک برند را به رخ می‌کشد و آن رادر ذهن‌ها ماندگارمی‌کند در گام اول هویت بصری است. لوگو، نشانی متمایز است که باید بازتاب دهنده هویت و ویژگی‌های یک سازمان، کسب‌و‌کار،کالا یا خدمات خاص است.

 

 

طراحی فونت

ساخت فونت اختصاصی برای سازمان یا کسب‌و‌کار شما با اهدف گوناگون از جمله ویژه و اختصاصی‌سازی کلیه آثار چاپی و دیجیتال شما آنچه است که طراحان گرافیک ما با نگاهی دقیق، ریزبین و خلاق به آن می‌پردازند.

 

 

تایپوگرافی

 

تایپوگرافی چیست؟ تصویرهایی را که انسان اولیه برای ارسال پیام و بیان مقاصد و اهداف خود ترسیم نمود می توان از قدیمی ترین خط ها دانست که نسل جدید آن را همین تایپوگرافی می‌توان نامید. به عبارتی اجداد خط های کنونی، تصویرهای نخستین اند، و متون چاپی امروز که در آنها، مفاهیم به کمک خط بیان می شود، تکامل یافته ی تصویرهایی است که برای مقاصد گوناگون و آسان کردن ادراک مسایل برای مخاطب با ساده تر منتقل کردن مفاهیم و برقراری ارتباط توسط انسان‌ها ترسیم شده است.

 

 

تایپوگرافی ناگزیر با خطاطی و خوشنویسی، رابطه دارد. بسیاری را سهواً یا به سادگی اعتقاد بر این است که خوشنویسی و خطاطی، نوعی تاپوگرافیست. معنی تحت الفظی خوشنویسی خوش نوشتن حروف و کلمات با رعایت سفت و سخت هندسه ی تحریر و حروف بر اساس قواعد از پیش تعیین شده و سنتی می باشد.

کلمه ی دیگری داریم به نام خطاطی، خطاطی در واقع کار در حوزه های کاربردی است یعنی کسی برای موضوع به مفهوم خاص و برای چاپی مطابق کاربرد تعریف شده آن خطی می نویسد. یا خطی انتخاب می کند و بهره می گیرد. خوش بودن در اینجا به معنی جا افتادن و مناسب بودن نوشته است که در ارتباط با موضوع و زیبایی در مفهوم کار برای تعریف می شود، نه در شکل ظاهری.

تایپوگرافی خلق نگاره‌های اثرگذار و زیبا با چیدمان حروف به شیوه‌ای نو، خلاق و چشم‌نواز است. طراحان مجموعه پرتو می‌کوشند تا با تغییر عناصر متن، زبان بصری نوی و رسایی برای انتقال محتوای شما خلق کنند.

 

 

طراحی پوستر

 

طراحی پوستر تبلیغاتی همواره یک از بهترین نوع طراحی هاست. زیرا می توان قوانین را زیر پا گذاشتپوستر تبلیغاتی فقط نیاز به خلاقیت و جسارت دارد و اگر قوی باشد، احساسات اقراد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد.

تعدادی از آن ها شما را هیجان زده می کند و باعث می شود ضربان قلبتان تند شود مانند پوستر های موسیقی و پوسترهای مناسبتی. تعدادی دیگر، پر از اطلاعات در یک زمینه هستند. بعضی از آن ها اصلا اطلاعات خاصی نمی دهند و فقط ارجاع می دهند به یک مکان یا سایت و یا هرجای دیگر.

تفاوتی نمی کند طراحی کاتالوگ، طراحی بروشور، طراحی پوستر؛ کلید اصلی ماجرا این است که شما بتوانید یک تناسب بین موضوع، متن، تصاویر و لوگو برقرار کنید. هنگامی که به این تناسب برسید، به یک پوستر تبلیغاتی خوب دست یافته اید.

اولین و قطعی ترین قسمتی که باید مطالعه کنید، شناخت مخاطب و شناخت دقیق محصول است(محصول یا خدمات یا رویدادی خاص که می خواهید برای آن پوستر طراحی کنید.) سپس مرحله پرداختن به ظاهر است. رنگ، فونت و گرافیک. برای بررسی این که به چه صورتی کار را پیاده سازی کنید، باید بدانید که می خواهید چه عکس العملی از مخاطب دریافت کنید. می خواهید مخاطب را هیجان زده کنید؟ می خواهید به فکر فرو رود؟ یا می خواهید..

طراحی انواع پوستر جهت تبلیغات، معرفی محصول، فرهنگ‌سازی، آموزش و دیگر موارد خدمت دیگری از تیم طراحی پرتو است. طراحی پوسترهای جذاب، اثرگذار، اقناعی و خلاقانه آنچه است که ما را متمایز می‌سازد و به نیروی اجرایی کارایی برای شما مبدل می‌سازد.

 

طراحی کاراکتر

 

طراحی کاراکتر، خلق شخصیـت‌های ویژه و یکتــایی است که با تاثیرگذاری بر جامعه هدف بتواند در ذهن مخاطب ماندگار شود. ما در پرتو به یکپارچگی ارائه خدمات و حفظ انسجام برند شما می اندیشیم و از این رو تیم تصویرسازی خلاق، پویا و حرفه‌ای ما کاراکترهای مورد نیاز برای کالاها، خدمات و مفاهیم مرتبط با شما را با نگاهی نو خلق می‌کند.

 

 

صفحه آرایی کتاب، مجله و بولتن

 

 

یکی از شیوه‌هایی که از دیرباز برای نشر و انتقال محتوا استفاده می‌شود، کتاب، مجله و بولتن است. حس خوب ورق زدن کاغذ با وجود آنکه هنوز انتخاب بسیاری از ماست ولیکن نباید از فضای نو کتاب‌ها و مجلات دیجیتال نیز چشم پوشـید.

 

 

امروزه بخش زیادی از مردم ارتباط بهـتری با این جنس از آثار برقرار می‌کنند و حتی کتاب‌ها و مجلات الکترونیک بخش جدایی‌ناپذیری از لحظه‌های آن‌هاست. ما در پرتو با بهره‌گیری از تیمی متخصص و توانمند کلیه خدمات صفحه‌آرایی کتب، مجلات و بولتن‌های شما را انجام می‌دهیم.

 

 

این درحالیست که بر ارائه محتوای غنی و اثرگذاری که انعکاس‌دهنده دیدگاه و حقیقت وجود شما باشد تاکید داریم و برای خلق روایت شما درکنارتان قرار می‌گیریم.

 

 

طراحی اینفوگرافی و تصویرسازی اطلاعات
 
 


قرن‌هاست استفاده از تصاوير در درک بهتر داده‌ها از طريق نقشه و نمودارها و جداول امري معمول و رايج است. امروزه از مصورسازي داده‌ها جهت انتقال بهينه اطلاعات به بيننده استفاده مي‌شود، مصورسازي شما را قادر می‌سازد تحليل و استدلال روشن‌تر و قوي‌تر در مورد داده‌ها داشته باشيد.

علوم کامپيوتر پردازش حجم زيادي از اطلاعات را سريع و آسان و همچنين آن را به امري تخصصي تبديل کرده است. ما در مجموعه چاپ و تبلیغات پرتو داده‌هاي سازمان شما را پردازش کرده و به قابل فهم‌ترين شکل براي مخاطبانتان آن‌ها را تصوير‌سازي مي‌کنیم.

 

 

 

طراحی ست اداری

طراحی اختصاصی ست اداری و مدیریتی
Scroll to Top